O FIRMIE

Biuro tłumaczeń "OPTIMA" powstało w 1997 roku i już od początku działalności zaufały nam duże firmy, m. in. nawiązaliśmy stałą współpracę z ABB Zamech Ltd. (branża energetyczna) oraz HANYANG ZAS Sp. z o. o. (znaczący kooperant DAEWOO), która zaowocowała kilkuset stronami przetłumaczonych specyfikacji technicznych czy instrukcji całych instalacji produkcyjnych.

Taki był początek – i tak jest do dziś – na stałe współpracujemy z wieloma dużymi i średnimi firmami, działającymi w różnorodnych, często całkowicie odmiennych obszarach.

Zapraszamy do współpracy firmy, które zlecając w naszym biurze potrzebne tłumaczenie z każdego języka i z każdej dziedziny zyskują możliwość optymalizacji czasu pracy swoich pracowników bez straty czasu i energii na szukanie tłumacza określonego języka i specjalizującego się w danej dziedzinie. Zyskują Państwo pewność poprawności przekładu i wierności językowej.

Zapraszamy również klientów indywidualnych – to dla Was włączyliśmy do oferty tłumaczenia przysięgłe, by szanując Wasz czas i pieniądze, zaoferować wam potrzebne tłumaczenia dokumentów w jednym miejscu i za rozsądną cenę.

Często dokumenty, instrukcje czy specyfikacje bywają kilkujęzyczne, a współpraca z tłumaczem jednego języka bywa niewystarczająca. Nawiązując współpracę z nami mają Państwo pewność, że przetłumaczymy tekst wiernie, fachowo (z zachowaniem słownictwa branżowego) i na czas.

Nasi tłumacze są świetnie wykwalifikowani i mają ogromne doświadczenie zawodowe.

Jesteśmy pewni, że jakość naszych usług spełni Państwa najwyższe wymagania.

Witamy w Biurze tłumaczeń „OPTIMA”.