O nas

Z pasją i zaangażowaniem pragniemy przybliżyć Państwu świat dostarczając profesjonalne tłumaczenia ze wszystkich języków europejskich

TROCHĘ HISTORII

Biuro tłumaczeń OPTIMA powstało w 1997 roku i już od początku działalności zaufały nam duże firmy. Nawiązaliśmy stałą współpracę z ABB Zamech Ltd., później Alstom Sp. z o.o. (branża energetyczna) oraz HANYANG ZAS Sp. z o. o. (znaczący kooperant DAEWOO), która zaowocowała kilkuset stronami przetłumaczonych specyfikacji technicznych czy instrukcji całych instalacji produkcyjnych.

Taki był początek – i tak jest do dziś – na stałe współpracujemy z wieloma dużymi i średnimi firmami, działającymi w różnorodnych, często całkowicie odmiennych obszarach.

I WSPÓŁCZESNOŚCI

Biuro tłumaczeń OPTIMA – firma o wieloletnim doświadczeniu. 

Nie muszą Państwo tracić czasu i energii na szukanie doświadczonego tłumacza określonego języka i specjalizującego się w danej dziedzinie.

Dodatkowo, dokumenty, instrukcje czy specyfikacje bywają kilkujęzyczne, i znalezienie tłumacza jednego języka jest niewystarczające.

Nawiązując współpracę z nami mają Państwo pewność, że przetłumaczymy tekst wiernie, fachowo i na czas.

Nasi tłumacze są świetnie wykwalifikowani i mają ogromne doświadczenie zawodowe.

Jesteśmy pewni, że jakość naszych usług spełni Państwa najwyższe wymagania.

Mówią o nas

Działalność  Biura tłumaczeń OPTIMA charakteryzuje się fachowością i elastycznością oraz podejściem nastawionym na klienta. (…)

Mariusz Mierzwa

Dyrektor Kontraktu, STRABAG Sp. z o.o.

Firmę cechuje bardzo wysoki poziom oferowanych usług, które świadczone są w sposób kompetentny, terminowy oraz bardzo życzliwie. (…)

Józef Harasim

Dyrektor ds. Produkcji i Marketingu, PA Wyroby betonowe Sp. z. o.o.

Rzetelność i terminowość to cechy wyróżniające Biuro tłumaczeń OPTIMA, a tłumaczenia wykonywane są profesjonalnie i z należytą starannością.

Małgorzata Cacała

NYBORG-MAWENT S.A.

czekamy na twoje zamówienie